İstanbul Başakşehir Kilim Yıkama YENİ KIZILAY 0530 347 38 99

Kilim YıkamaYıkanabilen Halı Cinsi

Kilim.

Kilim Özellikleri

Kilimler dokuma tekniği ve yapıları itibari ile hassaslardır. Kullanılan iplik cinslerine bağlı olarak yıpranmaları ve yıkama esnasında boya akması riski taşırlar.

Kilim Yıkama İçin Ücretsiz Servis Aşaması

İstanbul Başakşehirın Her yerinden ücretsiz servis hizmetiyle, makbuz karşılığı alınan kilimleriniz herhangi bir karışıklığa neden olmasın diye Halı Yıkama Fabrikası esnasında çıkmayacak etiketlerle etiketlenerek Halı Yıkama Fabrikası fabrikamıza getirilir.

Kilim Kurutma Aşaması

Kilim yıkama, durulama ve sıkma işlemi biten kilimler %80 kuru bir biçimde hazır olur, ancak kilimlerde kalan ıslaklık ve nem kilimlerde küflenme ve çürüme yaratacağından tamamen kurutulması gerekmektedir. Bunun için Halı Yıkama Fabrikası işlemi bitmiş el dokuma halılar tamamen kapalı mekan kurutma odalarında nem alma cihazlar yardımıyla toz, toprak ve egzoz dumanı gibi dış etkenlere maruz kalmadan kurutularak hazır hale getirilirler.

Kontrol ve Ambalaj Aşaması

Yıkanmış ve tamamen kurutulmuş kilimler son leke, saçak kontrolleri yapıldıktan sonra ambalajlanarak teslimat aşamasına getirilirler.

Teslimat Aşaması

Kilim yıkama işlemi bitmiş teslimata hazır ambalajlı kilimleriniz uygun olduğunuz zaman önce tlf ile aranmakta olup ve sonra ücretsiz servis araçlarımız ile kapınıza teslim edilmektedir….

Halılarınız evinizden alınır hızlı şekilde yıkanır ve evinize ulaştırılır.

Hızlı ve güvenli bir hizmet için YENİ KIZILAY Halı Yıkama Fabrikası'ı seçin.

Halılarınız ücretsiz adresten alınıp, adrese teslim edilir.

YENİ KIZILAY HALI YIKAMA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sabit Hat : 0212 624 74 68

Sabit Hat : 0212 534 02 72

Gsm : 0530 347 38 99

E - Posta : info@yenikizilayhaliyikamafabrikasi.com

Adres : Millet Bahçe Sk. Ortaköy Silivri / İstanbul

Diğer Hizmetler

İstanbul Başakşehir'ın En Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası | Halılarınız Ücretsiz Adresten Alınıp, Adrese Teslim Edilir.